Centrumreklamy.com

 

Centrumreklamy.com to polski serwis GPTR, który istnieje od 2004 roku, a jego właścicielem jest firma Adnox.pl, która specjalizuje się reklamą w internecie. Obecnie program ma 125,390 tys. użytkowników głównie z polski.

Centrumreklamy.com

W Centrumreklamy.com możemy zarabiać w następujące sposoby:

  1. Płatne e maile, które przychodzą na naszą skrzynkę e mailową (najlepiej z serwisu gmail.com) lub na skrzynkę w programie (1 do 2 groszy za maila).
  2. Klikanie w banery i linki reklamowe (1 do 2 groszy za kliknięcie).
  3. Wykonywanie płatnych zadań, ankiet, instalowanie aplikacji itp…(zarobek wach się od 1 grosza, aż po nawet 100 zł).
  4. Program partnerski, który jest 1 poziomowy i możemy otrzymać 25% zarobków naszego poleconego, nie ma limitu poleconych.
  5. Konkursy, obecnie przeprowadzany jest konkurs na największą ilość poleconych.

Minimum do wypłaty wynosi 30 zł, a za sam zapis otrzymujemy 1,5 zł. Wypłaty realizowane są na polskie konta bankowe. Wypłatę możemy zamienić także na doładowanie telefonu. Program wypłaca raz w tygodniu, a na wypłatę czeka się do 7 dni roboczych. Żeby zapisać się do Centrumreklamy.com musimy mieć 18 lat, lub co najmniej 13 lat i pozwolenie rodziców.

Ten serwis jest także dobrym miejscem dla reklamodawców. Oferuje:

 

  • Kupno reklamy za nasze zarobki w serwisie.
  • Kupno reklamy za pieniądze (przelew).
  • Kupno reklamy za sms-a.

Rejestracja w programie jest bardzo prosta, klikamy poniższy baner, a następnie przycisk Rejestracja. Następnie zostaniemy poproszeni o adres e mailowy (najlepiej, aby była to poczta z gmail.com lub o2.pl). Po wpisaniu naszego adresu potwierdzamy przyciskiem, a następnie odbieramy wiadomość z linkiem, który przyjdzie na naszą pocztę. Po otworzeniu linku zostaniemy poproszeni o niezbędne i prawidłowe dane do założenia konta. Możemy mieć tylko jedno konto.

Centrumreklamy.com