Ebesucher.com – Dobry niemiecki autosurf

 

Ebesucher.com jest to Niemiecki auto surf w którym można zarobić w euro, a minimum do wypłaty wynosi tylko 2 Euro.

Ebesucher.com

Ebesucher jest znany na całym świecie i płaci nie przerwanie swoim użytkownikom od ponad 10 lat. W tym niemieckim surfie możemy zarabiać standardowo na płatnym surfie który co 15, 30 lub 45 sekund wyświetla strony. Po za auto surfem w Ebesucher możemy zdobywać punkty za odbieranie maili na swoją skrzynkę pocztową. Dostępny jest także program partnerski, który umożliwia nam zarobek na zapraszaniu nowych osób do programu. Za każdego nowego poleconego zdobywamy 8 % jego zarobków. Minimum do wypłaty wynosi zaledwie 2 euro, a wypłatę możemy zlecić na konto PayPal i inne. Na wypłatę czeka się od 1 do 7 dni.

 

Przelicznik punktów w Ebesucher:

100,000 BTP = 2.10 EUR
100,000 MTP = 84.01 EUR

W serwisie tym możemy także zarobione punkty wymienić na reklamę naszej strony www. Niestety serwis w swoich opcjach nie ma języka Polskiego. Automatycznie natomiast ustawia się język Angielski.

Aby się zarejestrować w Ebesucher wystarczy kliknąć tu Link

Po rejestracji potwierdzamy swój adres e mail i odbieramy link aktywacyjny. Gdy mamy już konto logujemy się w serwisie szukając i klikając w górnym menu MEMBERS AREA. Następnie musimy ustawić swoje ustawienia Surfu. Aby to zrobić z dolnego menu wybieramy odpowiednio VISITORS, a następnie SETTINGS i ustawiamy tak jak na zdjęciu niżej.

 

Po zapisaniu ustawień wracamy do MEMBERS AREA – START i INFOS i klikamy przycisk SURF NOW.

Aby zacząć zarabiać także na odbieraniu maili wchodzimy w dolnym menu MAILS – SETTINGS.

Po zapisaniu ustawień możemy także odbierać na swojej skrzynce e mailowej maile od Ebesucher.com

Advertising in the mail and traffic exchange