Jak zarabiać przez internet

 

W tym artykule dowiecie się jak zarabiać pieniądze przez internet na własnej stronie www lub blogu. Dowiecie się tu także jak zarabiać bez własnej witryny.

Jak zarabiać przez internet nie wychodząc z domu:

  1. Zarabianie na własnej stronie www lub blogu – Jest to jeden z najbardziej dochodowych sposobów zarabiania przez internet. Wystarczy mieć pomysł na ciekawa stronę lub blog i trochę wolnego czasu na pisanie artykułów. Własna strona to same zalety. Po pierwsze nikt nie usunie naszych reklam i nie powie że to spam. Po drugie możemy umieścić reklamy gdzie chcemy i jakiej wielkości chcemy. Tworzenie stron nie jest już tak skomplikowane jak kiedyś i każdy może zrobić taka witrynę internetową całkowicie za darmo np: stronę w WordPress na darmowym serwerze CBA.PL. Można także stworzyć taką stronę w darmowym kreatorze stron takich jak www.stronygratis.plpl.wix.comwww.otostrona.pl i inne podobne. Możecie także założyć bloga na darmowym serwerze typu: www.blog.plblog.onet.plwww.blox.pl itp… Można także za darmo stworzyć darmowe strony na profilu Google + lub fan page na Facebooku. Jeżeli każdy z tych sposobów wyda ci się trudny zawsze stworzenie strony można zlecić komuś kto się na tym zna i mieć stronę z prawdziwego zdarzenia.
  2. Zarabianie na klikaniu banerów i linków reklamowych – Są to przeważnie serwisy typu Bux. Serwisy te oferują nam zarabianie pieniędzy w bardzo łatwy sposób i to przez internet. Wystarczy że zarejestrujemy się w jakimś Buxie i dziennie wyklikamy linki ich reklamodawców za co otrzymujemy pieniądze, a dosłownie grosze. W takich serwisach nie zarobimy za dużo jeżeli nie będziemy regularni i konsekwentni. Dodatkowo możemy zarabiać pieniądze za zdobywanie poleconych, czyli użytkowników którzy zarejestrują się w danym buxie z naszego linku referencyjnego który zawiera nasz unikalny identyfikator. Możemy zarabiać także w wielu takich systemach, co zwiększy nasze zarobki. Jak już zarobimy jakieś pieniądze możemy je wypłacić na konto PayPal lub zamienić na reklamę naszej strony, linku, bloga itp…
  3. Programy Partnerskie – W ten sposób zarabia się zazwyczaj gdy mamy własną stronę www, ale większość cenionych programów partnerskich umożliwia już zarabianie bez strony poprzez specjalne generatory linków referencyjnych którymi możemy stworzyć linki reklamowe, oczywiście z naszym unikalnym identyfikatorem.
  4. Giełda – Można także zarabiać na giełdzie, ale to trudniejszy kawałek chleba bo można stracić własne pieniądze.
  5. Wypełnianie ofert innych użytkowników internetu – Są to serwisy w których możemy znaleźć oferty wykonania prostych czynności przez internet takich jak: dodanie postu na forum, klikanie przycisków lubię to!, pisanie artykułów na  stronach, poprawianie błędów na stronach, skomentowanie postu, wpisu lub artykułu i wiele innych. Oferty takiej pracy możemy znaleźć chociażby na oferia.pl.
  6. Serwisy typu Auto-surf i Surfbary – Auto-surf to taki serwis w którym zdobywamy punkty lub zarabiamy pieniądze. Zarabianie w takim serwisie jest proste bo włączamy tylko specjalny Surf który w naszej przeglądarce internetowej  wyświetla strony innych użytkowników co kilka sekund, a my za taką czynność otrzymujemy punkty lub pieniądze. Oczywiście w Auto-surfie możemy zdobywać poleconych, a co za tym idzie jakiś % z ich punktów. Surfbary to serwisy internetowe które umożliwiają także zarabianie pieniędzy poprzez wyświetlanie stron i reklam innych użytkowników na naszym komputerze. Wystarczy że ze strony danego Surfbara ściągniemy specjalny program i go zainstalujemy na swoim komputerze. Program ten w małym okienku będzie wyświetlał reklamy stron, a my za każdą dostajemy na swoje konto punkty które można zamienić na wypłatę lub reklamę.
  7. Serwisy w których klikamy przycisk Lubię to! Facebook – Na stronach tego typu zdobywamy punkty za klikanie odnośników popularnego Facebooka. Za każde zaliczone kliknięcie otrzymujemy punkty które możemy wymienić na nagrodę lub wypłatę.
  8. Tworzenie stron internetowych – Jeżeli ktoś z was tak jak ja posiada umiejętność tworzenia stron w WordPress lub innych edytorach może na tym także zarobić. Umiejętności takie jak instalacja strony na serwerze i płatnej domenie także mogą się tu przydać.
  9. Handlowanie domenami – Polega to na kupowaniu domen internetowych które są od jakiegoś czasu w internecie, a następnie na ich zbyciu za jakiś czas z zyskiem. Możemy podobnie handlować stronami www.
  10. Sprzedaż na Allegro lub innych aukcjach internetowych – W ten sposób możemy sobie zarówno dorobić sprzedając własne rzeczy których już nie potrzebujemy, a mają jakąś wartość i mogą się przydać komuś innemu. Jeżeli będziemy sprzedawać coś okazjonalnie to urząd skarbowy nie powinien się do nas przyczepić. Jeżeli planujemy kupić jakiś towar i go sprzedawać bardzo często to już musimy założyć działalność gospodarczą.

Jeżeli znajdę lub przypomnę sobie inne sposoby zarabiania przez internet to dopisze je do listy wyżej. Jeżeli znacie jakieś sposoby zarabiania przez internet i chcecie się nim podzielić piszcie komentarze.