Zmiany w Clixsense, aktualności ze świata zarabiania

 

Aktualności z dnia 15.08.2017, a w nich o zmianach w Clixsense.com, o serwisach które wypłacają, a które już nie istnieją i o przyszłości bloga.

Witam po dłuższej przerwie. Dzisiaj napiszę wam o zmianach jakie zaszły w serwisie Clixsense.com , a mianowicie w Clixsense nie będzie można zarabiać już na klikaniu w banery reklamowe, zniknęła także gra Grid, a także możliwość wykupienia lepszego konta np: premium. Po za tym zniknął ośmio-poziomowy system partnerski, a zastąpił go nowy program partnerski w którym można zarobić 20 % zarobków od każdego nowego poleconego. Kolejne zmiany to wzrost minimum do wypłaty z 8$ do 10$.

W Clixsense.com pozostaje możliwość zarabiania na wypełnianiu płatnych ankiet oraz na wykonywaniu ofert i zadań, natomiast wzrośnie dniowy bonus za aktywność z 7 do 16 %.

Lista serwisów które wypłacają, a były opisane na tym blogu:

Program partnerski nokaut.pl – wypłaca

Clixsense.com – wypłaca

Sejfik.com – wypłaca

Lexiadz.com – wypłaca

Gptplanet.com – wypłaca

Neobux.com – wypłaca

Zarabiara.pl – wypłaca

Ultrasurf.pl – wypłaca

Kubigo.pl – wypłaca

Wad.ojooo.com – wypłaca

Grandbux.net – wypłaca

Natomiast swoją działalność zakończyły takie serwisy jak: cashnhits.com i adhussary.net,

Już niedługo opisze wam jak zdobyć poleconych, gdzie dawać swoje linki z programu partnerskiego nokaut aby zaczęły przynosić zyski. Także będę opisywał i testował nowe serwisy typu bux, autosurfy, ankiety i wiele innych, wezmę także pod lupę takie serwisy partnerskie jak Ceneo.pl lub ostatnio bardzo popularny FutureNet.