Zapisz się na szkolenia sepZapisz się na szkolenia sep

Marzysz, żeby zdobyć dobrze płatną posadę i szersze grono klientów? Nie trać czasu! Zdobywaj wciąż nowe umiejętności. Postaw na kursy SEP, a pieniądze zwrócą ci się w mgnieniu oka. Stowarzyszenie SEP przeprowadza szkolenia dla osób z trzech fachów. Program G1 elektryczny dotyczy wiedzy w zakresie sprzętów elektrotermicznych, zespołów prądotwórczych, czy też sieci trakcyjnych. Natomiast w grupie G2 energetycznej dowiesz się przydatnych informacji o działaniu pomp, dmuchaw, sprężarek, jak również pieców przemysłowych. Kursy SEP z kategorii G3 gazowej pozwolą tobie natomiast na eksploatację http://www.grupasilesiaszkolenia.pl/ i dozorowanie urządzeń i sieci gazowych czy generatorów gazu. Posiadając Państwowe Świadectwo Kwalifikacyjne z pewnych tematów, jesteś postrzegany jako wiarygodniejszy dla konsumentów usług, a poza tym zdobywasz przewagę w trakcie rekrutacji u nowego pracodawcy.

Nie masz pojęcia jak zapisać się na kursy SEP? Przejdź po prostu na stronę Stowarzyszenia Elektryków. Będziesz mieć wtedy możliwość zarejestrować się na najlepiej odpowiadający tobie terminy. Na kurs musisz poświęcić tylko jeden dzień. Kursy SEP trwają 4 pełne godziny zegarowe, a tuż po nich przystępujesz do egzaminu ustnego. Nie bój się jednak, iż sobie z nim nie poradzisz. Nasi prowadzący, którzy zdobyli wieloletnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy, wyjaśnią ci dokładnie każdy temat, o który może zadać pytanie Komisja Kwalifikacyjna. Na zajęciach materiał będzie przedstawiany na interesujących prezentacjach multimedialnych, a oprócz tego dostaniesz dodatkowe notatki. Jeśli zależy tobie, by szybko otrzymać uprawnienia SEP na papierze, dokonaj wpłaty od razu po przeprowadzonym egzaminie. Sprawi to, że zostaną ci one wydane już po 24 godzinach. Z pozostałych kwestii formalnych nie zapomnij jeszcze tylko zabrać ze sobą dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości.

Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich posiada swoje placówki w ponad 20 dużych miastach w kraju, takich jak Warszawa, Poznań, Bydgoszcz, Kielce czy Olsztyn. Czekamy tam na ciebie w w nowoczesnych salach wykładowych, ze świetnym sprzętem. Jeśli jednak nie masz sposobności do nas dojechać, to w takim przypadku mamy dla ciebie wspaniałą wiadomość, która na pewno cię ucieszy. O uprawnienia SEP możesz się starać też prywatnie. Po prostu wskaż nam adres swojego biura, a my wszystko tam dla ciebie zorganizujemy. Nasza propozycja skierowana jest również do ludzi posługujących się jedynie językiem angielskim i niemieckim.

Nie trać czasu. Zarejestruj się na szkolenia SEP, przejdź przez egzamin i nie pozwól się pokonać swojej konkurencji.

Najnowsze artykuły:

Top